Fotolustro

„Gotowy? Dotknij by zacząć zabawę”
Fotolustro, wynajem selfie mirror - Poznań, Wielkopolska

Możliwość podpisu
na zdjęciach

Ciekawe animacje
stylowy design

Gwarancja
dobrej zabawy

Zdjęcia z imprezy
w 3 minuty

Atrakcja rodem
z Hollywood

Widzieliście kiedyś coś takiego? Lustro z funkcją robienia zdjęć – istne szaleństwo. Możemy jednak śmiało powiedzieć, że fotolustro to rzecz, którą pokocha każdy imprezowicz. To urządzenie z każdego człowieka potrafi zrobić super modela. Poczuj się jak prawdziwy król imprezy i daj się namówić znajomym na 3 minuty spędzone w jego towarzystwie.

Chcielibyśmy przedstawić Wam fotolustro, albo jak kto woli selfie mirror. Jeśli szukasz nowości, lubisz innowacje, to magiczne lusterko jest tym, czego aktualnie potrzebujesz. Podobnie jak fotobudka wykonuje zdjęcia w zaledwie kilka sekund, jednak poza tym posiada kilka dodatkowych, fajnych funkcji. Nasze fotolustro potrafi również wchodzić w interakcje z użytkownikiem. Nie raz usłyszysz, że cię kocha, albo po prostu spyta, jak ci minął dzień? Żadna inna maszyna czegoś takiego nie potrafi. Odkąd z nami współpracuje, nigdy nie spotkała niefotogenicznych ludzi. Każdy, kto skusi się na zrobienie w niej kilku zdjęć, zawsze wychodzi perfekcyjnie. 🙂

Wynajmij nasze fotolustro na swoje wesele, urodziny, wieczór panieński albo event firmowy. Wszędzie jest zawsze mile widziane. Przez swój stylowy i elegancki wygląd na pewno wpasuje się w klimat każdej imprezy. Fotolustro to całkiem nowa atrakcja, ale z naszych obserwacji wynika, że z każdym rokiem liczba jego fanów się powiększa. Uważaj, bo jeśli dasz się namówić na przejście przez położony przed nią czerwony dywan, możesz czasem poczuć się jak prawdziwa gwiazda Hollywood.

Fotolustro bardzo lubi sprawiać radość innym, dlatego też jego menu wyposażone jest w śmieszne, rysunkowe animacje. Na pewno spodobają się każdemu. Zanim wydrukujesz zdjęcia masz opcję również dodania na wydruku swojego podpisu, albo innego zabawnego obrazka. Nie zapomnijmy jednak o przebierankach i gadżetach. One również stanowią podstawowe wyposażenie naszego selfie mirror. Fotolustro posiada bardzo bogate wnętrze, dlatego gwarantujemy, że atrakcji z nim związanych nie zabraknie.

Stacjonujemy w Poznaniu, ale bez problemu dojedziemy na wszystkie imprezy organizowane w Wielkopolsce!

Fotolustro – dlaczego warto wynająć?
Stylowy design
Elegancki i nowoczesny wygląd. Dla wymagających.
Śmieszne przebrania i gadżety
Dobry humor to podstawa.
Animowane menu
Proste w obsłudze, intuicyjne, zabawne.
Gwarancja udanej zabawy
Świetna zabawa dla gości w każdym wieku.

Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie!