+48 727 921 394

FAQ

Pytania i odpowiedzi
Polaroid, dymownica i inne

Po sprawdzeniu i potwierdzeniu dostępności terminu informujemy Cię o tej pozytywnej wiadomości. W tej sprawie odezwie się do Ciebie osoba z naszej ekipy, która zarazem zaopiekuje się Tobą od początku aż do „końca” trwania naszej współpracy. Z nią możesz dogadać wszelkie szczegóły, dopytać o co chcesz.

Są trzy opcje. Możemy Twoje zamówienie dowieźć ci bezpośrednio w miejsce imprezy albo możesz je sam od nas odebrać. Jeśli jesteś spoza Poznania czy Wielkopolski jesteśmy otwarci na wysyłkę kurierem. W pierwszym i trzecim przypadku jednak musisz liczyć się z dodatkową opłatą za transport na miejsce / koszt wysyłki kurierem. Sam wybierz, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

Tyle ile chcesz. 🙂 Jednym wkładem zrobisz 10 zdjęć. Cena jednego wkładu zakupionego z naszą pomocą to 35 zł.

Tak, to bardzo proste. Przeszkolimy przed użyciem. 🙂

Tak, to bardzo proste. Przeszkolimy przed użyciem. 🙂

Tak, to bardzo proste. Przeszkolimy przed użyciem. 🙂

Polaroid idealnie nadaje się na niewielkie imprezy, gdzie liczba gości nie przekracza 20-30 osób. Chodzi tutaj głównie o oszczędności. Wykonanie jednego zdjęcia Polaroidem kosztuje średnio 3-4 zł. W przypadku skromnego przyjęcia kwota ta nie stanowi tak wysokiego wydatku, jak dla większej liczby osób np. 200. Przy większych imprezach lepszym pomysłem jest wynajem fotobudki lub fotolustra.

Tak, jednak jeśli wynajem walizki z przebierankami nie koliduje z innymi terminami wynajmu fotolustra czy fotobudki. Jeśli termin nie jest zajęty, to jak najbardziej wypożyczymy ją Tobie.

Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie!