FAQ

Pytania i odpowiedzi
Napis Love, Miłość

Po sprawdzeniu i potwierdzeniu dostępności terminu informujemy Cię o tej pozytywnej wiadomości. W tej sprawie odezwie się do Ciebie osoba z naszej ekipy, która zarazem zaopiekuje się Tobą od początku aż do „końca” trwania naszej współpracy. Z nią możesz dogadać wszelkie szczegóły, dopytać o co chcesz. Po wszystkich formalnościach już tylko czekasz, aż napis dojedzie na imprezę. 🙂

Napis może stać na zewnątrz pod warunkiem, że podłoże, na którym będzie stać nie będzie zmoczone np. przez deszcz, albo deszczowa pogoda uniemożliwi jego pracę na dworze. Niestety nasze napisy nie lubią wilgoci. Warto zaplanować alternatywne miejsce na napis na wypadek „niepogody”.

Oczywiście, jak najbardziej. Na wynajem napisów na kilka dni mamy bardzo atrakcyjne upusty cenowe. Szczegóły odnośnie tych cen znajdziecie w naszej ofercie.

Oczywiście, jak najbardziej. Na wynajem napisu na dosłownie kilka godzin mamy bardzo atrakcyjny upust cenowy. Szczegóły odnośnie tych cen znajdziecie w naszej ofercie.

Tak. Powiedz, której potrzebujesz?

Litery i cyfry naszych napisów są wielkie. Przywozimy je wszystkie naraz naszym samochodem. Ufamy Wam, ale chcemy uniknąć sytuacji ich przypadkowego uszkodzenia podczas transportu, dlatego sami wolimy przywieźć je na miejsce, a później je odebrać. Drugą kwestią jest rozłożenie i instalacja napisu. Pewnie w dniu imprezy będziecie mieli już wystarczająco rzeczy na głowie. Zostawcie te robotę nam. 🙂

Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie!