FAQ

Pytania i odpowiedzi
Fotobudka i fotolustro

Tak naprawdę oba urządzenia nadają się na Twoją imprezę. 🙂 Jaka jest jednak różnica? Wszystko zależy tak naprawdę od Waszego gustu i zapotrzebowania. Pomijając kwestie cenowe różnica jest widoczna przede wszystkim w funkcjonalności, jak i wyglądzie. Fotolustro ozdobione jest wielką ramą w stylu retro, a do kompletu możecie domówić stylowy, czerwony dywan prowadzący do niej oraz słupki. Z pewnością te dodatki wpasują ją bez problemu w każdy kąt pomieszczenia. Wszędzie będzie wyglądać gustownie. Fotobudka ma za to bardziej nowoczesny wygląd. W odróżnieniu od fotobudki selfie mirror posiada również możliwość umieszczenia przed wydrukiem na zdjęciu swojego napisu. Fotobudka za to szybciej drukuje zdjęcia, średnio zajmuje jej to ok minuty. Natomiast wykonanie wydruku przez selfie mirror trwa znacznie dłużej. Przy zamówieniu urządzenia na przykładowe 2h, oraz przy założeniu, że pracuje ono bez przerwy, fotobudka jest wstanie wykonać w tym czasie zdecydowanie więcej zdjęć niż fotolustro.

Po sprawdzeniu i potwierdzeniu dostępności terminu informujemy Cię o tej pozytywnej wiadomości. W tej sprawie odezwie się do Ciebie osoba z naszej ekipy, która zarazem zaopiekuje się Tobą od początku aż do „końca” trwania naszej współpracy. Z nią możesz dogadać wszelkie szczegóły, dopytać o co chcesz. Po wszystkich formalnościach już tylko czekasz na przyjazd urządzenia na imprezę i cieszysz się z użytkowania. 🙂

Dojazd w obrębie Poznania i okolic do 30 km jest wliczony w cenę każdego pakietu cenowego. Ponad te odległość doliczamy symboliczną opłatę za dojazd. Poinformujemy cię o wielkości tej dodatkowej opłaty przy okazji Twojego zapytania. Koniecznie poinformuj nas, gdzie się ona odbędzie.

Oczywiście jak najbardziej. 🙂 Jednak pamiętaj, że będziesz musiał wtedy ponieść dodatkową opłatę za transport urządzenia w to miejsce. Zapytaj o szczegóły, dogadamy się.

Nie ma limitu wykonywanych zdjęć. Płacicie jedynie za czas wynajmu, nie za ilość wydrukowanych i wykonanych zdjęć.

10×15 cm. W przypadku wydruków tzw. dwóch pasków ten format jest podzielony na pół i wynosi odpowiednio: 5×15 cm i 5×15 cm 🙂

Nie. Ekipa przyjeżdża na miejsce imprezy odpowiednio wcześniej (30-50 minut), by być gotowa na umówioną godzinę startu.

Nie ma problemu. Wtedy wystarczy powiadomić o tym fakcie animatora urządzenia, który będzie na miejscu i wtedy zostanie on odpowiednio dłużej. Musicie jednak pamiętać, że czas wydłużenia pracy fotobudki i fotolustra wiąże się z dodatkową opłatą. Całą tabelę z opłatami możecie znaleźć w odpowiedniej zakładce.

Wystarczy ok 3 x 3 m, jednak wiadomo – im więcej tym lepiej.

Tak. Dostaniecie je wszystkie w formie cyfrowej po imprezie.

Jesteśmy na to przygotowani. W takim wypadku będziemy musieli przerwać Wam zabawę na ok 3-5 minut, by wymienić papier na nowy. Po tym Wasi goście będą mogli znowu bawić się do białego rana. Wydłużymy też wynajem o te kilka minut, byście nie byli na tym stratni.

W przypadku wesel z liczbą gości ok 50-80 spokojnie wystarczy wynająć nas na 2h. Jednak w przypadku większych imprez, czy eventów gdzie liczba gości będzie oscylować w okolicy 100 lub będzie jeszcze większa, 2h mogą niestety nie wystarczyć. Bardzo możliwe, że wtedy nie wszyscy zainteresowani zdążą skorzystać z urządzenia. W takim wypadku polecamy wynajem fotobudki / fotolustra na więcej godzin.

Wszystko zależy od tego, na jaką imprezę nas zapraszasz oraz jaki masz wstępny program tej imprezy. Fotobudka i fotolustro mogą być na Twoim weselu czy evencie cały dzień, albo tylko kilka godzin. W oparciu o nasze doświadczenie spróbujemy pomóc ci wybrać dogodny czas startu oraz ewentualny koniec.

Obsługa jest bardzo prosta, intuicyjna. Bez problemu poradzi sobie z nią zarówno dziecko, jak i osoba starsza. Jak nawet pojawi się jakiś problem, zawsze niedaleko gdzieś przy fotobudce, fotolustrze będzie dostępny animator, który w razie potrzeby we wszystkim pomoże.

Tak, jednak jeśli wynajem walizki z przebierankami nie koliduje z innymi terminami wynajmu fotolustra czy fotobudki. Jeśli termin nie jest zajęty, to jak najbardziej wypożyczymy ją Tobie.

Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie!